Esitleme 3DEXPERIENCE

Mis oleks, kui suudaksid innovatsiooni luua kiiremini
ning ühendada kõik oma andmed ühte kohta?

  3DEXPERIENCE platvorm pakub turvalist ja struktureeritud keskkonda suhtlemiseks ja koostööks tiimijuhtidele, projektijuhtidele ning teistele professionaalidele, kes soovivad andmeid hallata pilves ning teha projektipõhist koostööd ilma piiranguteta. Miks 3DEXPERIENCE?

  • Ühendatud SOLIDWORKSiga 3DEXPERIENCE platvormiga saad oma pilve andmeid hallata otse SOLIDWORKSis.
  • Turvaline Kliendi poolt kontrollitud juurdepääs koos pilveandmete varundamisega ning krüpteeritud sideprotokollidega. Andmed on alati kaitstud.
  • Koostööd tõhustav Integreeritud koostöö-tööriistad tõhustavad innovatsiooni ja võimaldavad ladusat suhtlust läbi kogu tootearendusprotsessi.
  • Ühenduvus Iga kasutaja on ühendatud ühe ühise andmebaasiga ning sellele on võimalik pääseda ligi igalt poolt, igal ajal ja ükskõik millisest seadmest.
  • Informeeritus Saad ise luua Dashboard´e, et organiseerida oma andmeid täpselt nii nagu Sina seda vajad.  Sinuni jõuab kogu info ja kõik uuendused.
  • Struktureeritud Salvestad ja haldad oma andmeid kasutades pilve-põhist Collaborative Space´i ja jagad informatsiooni oma projekti põhistes gruppides.

  Vocent minimum nec ut

  Jane Doe, PLM Group

  Tutvu SOLIDWORKS ja 3DEXPERIENCE paketiga

  Räägime Sulle rohkem SOLIDWORKS 3D CAD, Collaborative Business Innovator, Collaborative Industry Innovator ja SOLIDWORKS Connector võimalustest.

  Loe meie blogi

  Vaata lisaks

  ÜLEVAADE
  Turvalise pilvega
  vähendad riske

  tutvu ülevaatega

  KOHTU KASUTAJAGA
  Kuidas Kärcher kasutab
  3DEXPERIENCE pilve

  Vaata videot

  ERIPAKKUMINE
  Uue paketiga saad rohkem funktsioone

  Vaata kampaaniat