Ei ole varem ühendust võtnud?
Me oleme valmis teid aitama!
PLM Group klienditugi

PLM Group on aidanud kaasa ettevõtete tootearenduse optimeerimisele üle 20 aasta. Me pakume oma teenuseid 9 keeles 6 erinevas riigis. Kui sinu tarkvara litsentsil ei ole veel aktiivset haldusteenust, siis see on koht, kust abi otsida.

  • Põhjamaade suurim ning kogenuim Professional Services meeskond

   Koostöö PLM Groupiga annab sulle ligipääsu 53'le eksperdile, kes on kõik SOLIDWORKSi poolt sertifitseeritud. Me teenindame päevas rohkem kui 5000 ettevõtet ning 98% klientidest on meie klienditoe teenusega rahul.

  • Kiire töötlemisaeg

   Me oleme teadlikud, et tarkvaraprobleemid põhjustavad viivitusi teie igapäevatöös. Me oleme selleks siin, et aidata - täida parempoolne vorm ning me võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

  • Me aitame sul jõuda eesmärkideni

   Meie teadmised on teie eelis. Me aitame teid väljakutsetega ning aitame teie ettevõttel valmistada uusi tooteid kiiremini.


  Kui sul juba on aktiivne hooldusteenus, siis palun kliki siia, et siseneda meie toeteenusesse.
Kontakteeru klienditoega siin

Kuidas me saame aidata?

Jäta meile oma kontaktandmed ning meie klienditugi lahendab teie küsimused.

Tahad teada rohkem? Võta meiega ühendust!
Hooldusteenused, teenused, koolitused ja konsultatsioon

Tatjana Anisimova, PLM Group

Offer #1

25% Discount on other SOLIDWORKS software´s

The campaign only include new purchases of commercial licenses with a subscription service for updates and support.

The campaign is valid until December 16, 2016 and cannot be combined with other offers or discounts.

Rohkem kasu investeeringust

Hoidke litsentside hooldusteenused aktiivsetena

PLM Groupi klienditoe portaal, telefonitugi, uued versioonid, eriväljalasked, lisafunktsioonid, webinarid, eksklusiivsed videosalvestused, seminarid ja kliendiüritused on kõik mõeldud selleks, et aidata meie hooldusteenuse klientidel parandada töö tulemuslikkust ja tootlikkust ning püsida oma valdkonnas konkurentsivõimelisena.

Võimalus saada täielikult sertifitseeritud toeinsenerilt asjatundlikku nõu ja abi võib osutuda kaalukeeleks edu ja läbikukkumise vahel.
Kas teie ettevõte vajab abi?

Tutvuge meie Professional Services meeskonnaga

Klassiruumide treeningud, kohapeal toimuvad treeningud, koolituslepingud, e-kursused - pole vahet, kas soovite alustada põhitõdedega või soovite süvendada oma teadmisi ühes kindlas valdkonnas, meie Professional Services meeskond on alati valmis teid aitama.

Kasutage meie konsultatsiooniteenuseid. Me leiame teie vajadustele vastavad lahendused ning samuti aitame teid nende rakendamisel oma ettevõttes.